Firma produkcyjno  - usługowo - handlowa "SOLFORM" od początku swojej działalności tj. od 1996 roku zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem nowoczesnych form wtryskowych do tworzyw sztucznych i wykrojników. Każde wytwarzane przez nas narzędzie jest od początku projektowane przy pomocy systemów komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania -  CAD/CAM. Odpowiednio zaprojektowana forma, do konstrukcji której wykorzystujemy elementy standardowe takich firm jak HASCO, FCPK Bytów zostaje wykonana na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Kody sterujące do wykonania poszczególnych operacji są automatycznie generowane w procesie tworzenia technologii co znacznie skraca cykl produkcji.

Dzięki tak przyjętemu systemowi wytwarzania form uzyskujemy bardzo dobrej jakości narzędzia, przy znaczącym skróceniu cyklu produkcji. Dzięki zaawansowanym procedurom kontrolnym przy wykorzystaniu profesionalnych narzędzi pomiarowych w tym specjalizowanych mikroskopów warsztatowych uzyskujemy bardzo wysoką jakość produkowanych narzędzi.  Możliwości techniczne firmy SOLFORM pozwalają na produkcję form o maksymalnych gabarytach 600x 800.

Naszymi głównymi odbiorcami są firmy z zachodniej Europy w tym ze Szwecji, Niemiec.

Jeżeli szukacie Państwo nowoczesnych narzędzi do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych to firma SOLFORM, jest dla Was najlepszym partnerem który nie tylko zaprojektuje, wykona ale będzie również służył wszelką pomocą w obsłudze, naprawie form wtryskowych.

Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania ofertowe. W tym celu należy skorzystać ze specjalnego formularza w dziale kontakt.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY